Csgo účty

Naše nabídka

CSGO účty

V této sekci je možné koupit nový účet, na kterém bylo odehráno většinou okolo 10 až 20 her. Valve umožňuje na novém účtu hrát pouze 2 hry denně. Máte zájem koupit si již účet, na kterém můžete hrát již bez limitu a zbytečně se vyhnout nízkým rankům? Ano jste tu správně! O něco níže máte na výběr z několi účtů, které jsou momentálně k dispozici. Po najetí kurzorem na obrázek se zobrazí informace. Lze i rozkliknout pro více detailů o účtu.


Dále je možné se již dopředu domluvit na vašem požadavku. Tato služba funguje tak, že vy si zaplatite přibližně 1000,- kč a my vám z těchto peněz koupíme nový účet + na tomto účtu odehrajeme určitý počet kompetetivních zápasů a budete mít rank od MG I po DMG. Pro bližší info nás kontaktujte.

Nabídka účtů:

Pokud vás tato nabídka zaujala, je možné si zde objednat účet, který vám bude přibližně do 7 dnů poslán. Běžný účet bez investic jak časových tak i peněžních stojí 300kč (pokud je v nabídce účet s cenou 1000,- Kč je v tom zahrnuta i zakoupený nový účet). Zde je nabídka účtů, které jsou momentálně k dispozici:Rank:

Ostřílená I

Cena: 900,- Kč

Rank:

Neporazitelná ostřílená

Cena: 1600,- Kč

Náš zájemce po 10 výhrých v kompetetivu

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat